Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Polodrahokamy a prírodné kamene
 3. Náramok ónyx ochranný kameň valec 8 mm A026

Náramok ónyx ochranný kameň valec 8 mm A026

Náramok z polodrahokamov ónyx mlčanlivý kameň kamienkový valec 8 mm A026

Mlčanlivý kameň - ÓNYX - ochranný kameň Krásny náramok z edície handmade - ručne vyrobených náramkov. Náramok je z 8 mm lesklých guličiek ónyx, oceľo... celý popis
Dostupnosť
Skladom
20,00 EUR
16,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu: A026
 • Kompletné špecifikácie
 • Náramok ónyx ochranný kameň valec 8 mm A026
  Náramok ónyx ochranný kameň valec 8 mm A026
  Skladom
  20,00 EUR
  16,67 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Mlčanlivý kameň - ÓNYX - ochranný kameň

Krásny náramok z edície handmade - ručne vyrobených náramkov.

Náramok je z 8 mm lesklých guličiek ónyx, oceľového prívesku - valec s rozmermi cca 8 mm x 7 mm s čiernymi kamienkami priemerom cca 1 mm, medzi korálky sú vložené 4 oceľové krúžky, oceľový valec je s rozmermi cca 6 mm x 5 mm. Dĺžka tohto konkrétneho náramku je 20 cm.

Ónyx  je tkz. mlčanlivý kameň, ktorý vám poslúži ako najdôvernejší radca, má povesť nositeľa šťastia v láske a tiež pomáha prekonať bolesť zo straty, ukazuje nám cestu k pravde a duchovnej múdrosti, vedie nás k sebakontrole, cieľavedomosti, podporuje vnútornú koncentráciu. Zaisťuje oporu v obtiažnych alebo neprehľadných situáciách rovnako ako v obdobiach mimoriadneho citového, alebo telesného stresu.  Dokáže vás presunúť po prúde času, aby ste videli svoju budúcnosť a vďaka svojej moci ovplyvniť ľudské sily a schopnosti vám dopomôže, aby ste sa stali skutočnými pánmi svojho osudu. Kameň prináša ráznosť, vytrvalosť a životnú silu. Uľahčuje prijímanie poučenia z minulosti, zvyšuje sebadôveru a pomáha vyrovnať sa s podmienkami vo vašom okolí. 

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie. 

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov. 

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka)

Značka: Marta

Vyrobené: handmade

Materiál: polodrahokamy a prírodné kamene  do vezené v rámci EU

 

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk