Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Polodrahokamy a prírodné kamene
 3. Náramok žlté bohatstvo citrín aqua aura 8 mm A010

Náramok žlté bohatstvo citrín aqua aura 8 mm A010

Náramok z polodrahokamov citrín 8 mm A010

Žlté bohatstvo Krásny náramok z edície handmade - ručne vyrobených náramkov. Citrín je kameň, ktorý priťahuje financie,podporuje tvorivé vyjadrenie, ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
26,00 EUR
21,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu: A010
 • Kompletné špecifikácie
 • Náramok žlté bohatstvo citrín aqua aura 8 mm A010
  Náramok žlté bohatstvo citrín aqua aura 8 mm A010
  Skladom
  26,00 EUR
  21,67 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Žlté bohatstvo

Krásny náramok z edície handmade - ručne vyrobených náramkov.

Citrín je kameň, ktorý priťahuje financie,podporuje tvorivé vyjadrenie, komunikáciu, kreativitu a mysleniedodáva energiu. Napomáha využiť intuíciu v každodennom živote. Dokáže vás ochrániť pred zlom všetkého druhu. Takisto je to kameň, ktorý je vhodný pre uvoľnenie a spracovanie nahromadených citových blokov. Privádza nás k harmonizácii vo všetkých oblastiach nášho života - na úrovni astrálnej, mentálnej, duchovnej a emocionálnej. Napomáha zbaviť sa strachu a utrpenia. Citrín povzbudzuje k duchovným aktivitám, privádza človeka ku harmónii a dáva pocit zdravia a sviežosti, posiľňuje vnútorné svetlo. Citrín nás obohacuje po všetkých stránkach.
Liečebné účinky: citrín oživuje látkovú výmenu a pôsobí priaznivo pri zažívacích problémoch a lieči zápaly slepého čreva. Používa sa k prečisteniu črevného traktu a podporuje vylučovanie jedovatých látok. Takisto podporuje imunitný systém

Aqua Aura Krištáľ Tangerine sa vyznačuje silnou energiu, ktorá odráža alchymistický proces, pri ktorom sa nanáša Zlato, Indium a Nobium na číry Kríštáľ - týmto týmto spojením sa vytvorila nádherná farebná kombinácia - prelínajú sa tu oranžová so zlatou, mliečnou a odleskami fialovej... alternatívny názov Melónová Aura alebo Tangerine Aura Krištáľ.
Aqua Aura Krištáľ vás oslobodí od všetkých obmedzení a vytvorí priestor pre niečo nové. Tento kameň dokáže liečiť, prečisťovať a upokojovať auru tým, že v nej nachádza miesta stresu a zaceľuje trhliny.  Aqua aura stimuluje diaľkové pozorovanie spoločne so schopnosťou sebavyjadrenia. Prehlbuje duchovné naladenie a komunikáciu. Jedná sa o ochranný kameň, ktorý pomáha proti duševných a psychickým útokom. Prehlbuje pokoj a uvoľnenie počas meditácie.

Náramok ma bez natiahnutia gumičky 18 cm, na požiadanie sa dá náramok vyrobiť v rôznych dĺžkach. Pri výrobe boli použité 8 mm guličky citrínu, fazetovaný aqua aura Tangerine s priemerom 10 mm, rondelka so sw. kryštálmi.

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie. 

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov. 

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka)

Značka: Marta

Vyrobené: handmade

Materiál: polodrahokamy a prírodné kamene  do vezené v rámci EU

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk