Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Polodrahokamy a prírodné kamene
  3. Náramok nežná láska krištál 0,6cm pukany ruženín 0,6 cm A002

Náramok nežná láska krištál 0,6cm pukany ruženín 0,6 cm A002

Náramok z polodrahokamov pukaný krištá 0,6cml, ruženín 0,6 cm A002

Nežná láska Krásny náramok z edície handmade – ručne vyrobených náramkov. Harmonická kombinácia krištálu s ruženínom pre nežné ženské stvorenie. Náram... celý popis
Dostupnosť
Skladom
14,00 EUR
11,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:A002
Kompletné špecifikácie

Nežná láska

Krásny náramok z edície handmade – ručne vyrobených náramkov. Harmonická kombinácia krištálu s ruženínom pre nežné ženské stvorenie.

Náramok Krišťáľ 0,6 cm praskaný a Ruženín, guličky o priemere 0,6 cm v kombinácii s fazetovanými guličkami o priemere 0,6 m navlečené na elastickej gumičke, ozdobené rondelkou so sw. kryštálmi.
Krištá
ľ urýchľuje výmenu energií - negatívne odoberá a pozitívne nabíja, aktivuje iné kamene. Symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu.  Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou silou a energiou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
Ruženín - je kameňom lásky, mileneckej lásky, láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie. Ruženín je najsilnejším kameňom, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Hovorí sa, že kto ho má pri sebe, k tomu sú ľudia milší, prívetivejší, príjemnejší. Prehlbuje fantáziu, vnímavosť voči všetkému krásnemu. Lieči hlboké duševné rany, zranené city, pomáha osamelým a opusteným. Vnáša mier a harmóniu do prostredia. Navodzuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou samým a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči ostatným.  Ochraňuje nás nielen pred vnútornou negatívnou energiou - závisťou, hrubosťou, špinou, nenávisťou atď..

Náramok ma bez natiahnutia gumičky 17 cm, na požiadanie sa dá náramok vyrobiť v rôznych dĺžkach.

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie. 

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov. 

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka)

Značka: Marta

Vyrobené: handmade

Materiál: polodrahokamy a prírodné kamene  do vezené v rámci EU

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk