Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Polodrahokamy a prírodné kamene
 3. Náramok kameň Kameňov aqua aura 10 mm A022

Náramok kameň Kameňov aqua aura 10 mm A022

Náramok z polodrahokamov aqua aura 10 mm A022

Kameň Kameňov Krásny náramok z edície handmade - ručne vyrobených náramkov. Aqua Aura Krištáľ Tangerine sa vyznačuje silnou energiu, ktorá odráža alc... celý popis
Dostupnosť
Skladom
24,00 EUR
20,00 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu: A022
 • Kompletné špecifikácie
 • Náramok kameň Kameňov aqua aura 10 mm A022
  Náramok kameň Kameňov aqua aura 10 mm A022
  Skladom
  24,00 EUR
  20,00 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Kameň Kameňov

Krásny náramok z edície handmade - ručne vyrobených náramkov.

Aqua Aura Krištáľ Tangerine sa vyznačuje silnou energiu, ktorá odráža alchymistický proces, pri ktorom sa nanáša Zlato, Indium a Nobium na číry Kríštáľ - týmto týmto spojením sa vytvorila nádherná farebná kombinácia - prelínajú sa tu oranžová so zlatou, mliečnou a odleskami fialovej... alternatívny názov Melónová Aura alebo Tangerine Aura Krištáľ.
Aqua Aura Krištáľ vás oslobodí od všetkých obmedzení a vytvorí priestor pre niečo nové. Tento kameň dokáže liečiť, prečisťovať a upokojovať auru tým, že v nej nachádza miesta stresu a zaceľuje trhliny.  Aqua aura stimuluje diaľkové pozorovanie spoločne so schopnosťou sebavyjadrenia. Prehlbuje duchovné naladenie a komunikáciu. Jedná sa o ochranný kameň, ktorý pomáha proti duševných a psychickým útokom. Prehlbuje pokoj a uvoľnenie počas meditácie.

Sibírsky modrý krištáľ je žiarivo modrý laboratórne pretvorený krištáľ, vzniknutý pridaním kobaltu. Jedná sa o účinné antidepresívum, ktoré dokáže pozdvihnúť ducha a navodiť stav hlbokého pokoja a mieru. Tento kameň vám umožní hovoriť pravdu a súčasne pomôže, aby vás bolo počuť. Tento kryštál stimuluje vašu krčnú čakru, ktorá zlepší vašu komunikáciu. Nebeská Aqua aura vám pomôže efektívne komunikovať.Prináša hojné energie, ktoré vám priťahujú veľké množstvo požehnaní.Kryštál má v sebe energiu vnútornej pravdy. Veľa ľudí prežije celý svoj život bez toho, aby zistili jeho skutočný zmysel. S Aqua Aura sa vyhnete plytvaniu svojho života tým, po čom vaša duša naozaj netúži a bude schopná urobiť veľmi zásadnú sebareflexiu, ktorá vás osvieti o vašom skutočnom životnom poslaní. Aqua Aura má moc, aby ste si uvedomili svoju vnútornú pravdu a prijali sa, kým skutočne ste. 

Je to dôležitý kameň, pokiaľ ide o poskytnutie určitého smeru vášmu životu

Náramok ma bez natiahnutia gumičky 18 cm, na požiadanie sa dá náramok vyrobiť v rôznych dĺžkach. Pri výrobe boli použité  vybrúsené gorálky aqua aura 10 mm, rondelka so sw. kryštálmi.

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie. 

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov. 

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka)

Značka: Marta

Vyrobené: handmade

Materiál: polodrahokamy a prírodné kamene  do vezené v rámci EU

 

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk