Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Polodrahokamy a prírodné kamene
 3. Náramok Žlté bohatstvo citrín 6 mm tigrie oko 6 mm A018

Náramok Žlté bohatstvo citrín 6 mm tigrie oko 6 mm A018

 • Novinka

Náramok z polodrahokamov citrín 6 mm tigrie oko 6 mm A0118

Žlté bohatstvo Krásny náramok z edície handmade - ručne vyrobených náramkov. Citrín je kameň, ktorý priťahuje financie,podporuje tvorivé vyjadrenie, ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
16,00 EUR
13,33 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu: A018
 • Kompletné špecifikácie
 • Náramok Žlté bohatstvo citrín 6 mm tigrie oko 6 mm A018
  Náramok Žlté bohatstvo citrín 6 mm tigrie oko 6 mm A018
  Skladom
  16,00 EUR
  13,33 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Žlté bohatstvo

Krásny náramok z edície handmade - ručne vyrobených náramkov.

Citrín je kameň, ktorý priťahuje financie,podporuje tvorivé vyjadrenie, komunikáciu, kreativitu a mysleniedodáva energiu. Napomáha využiť intuíciu v každodennom živote. Dokáže vás ochrániť pred zlom všetkého druhu. Takisto je to kameň, ktorý je vhodný pre uvoľnenie a spracovanie nahromadených citových blokov. Privádza nás k harmonizácii vo všetkých oblastiach nášho života - na úrovni astrálnej, mentálnej, duchovnej a emocionálnej. Napomáha zbaviť sa strachu a utrpenia. Citrín povzbudzuje k duchovným aktivitám, privádza človeka ku harmónii a dáva pocit zdravia a sviežosti, posilňuje vnútorné svetlo. Citrín nás obohacuje po všetkých stránkach.
Liečebné účinky: citrín oživuje látkovú výmenu a pôsobí priaznivo pri zažívacích problémoch a lieči zápaly slepého čreva. Používa sa k prečisteniu črevného traktu a podporuje vylučovanie jedovatých látok. Takisto podporuje imunitný systém.

Tigrie oko, patrí mu status talizman, ktorý ochraňuje nositeľa pred nepriateľskými myšlienkami a pred klebetami. Nositeľovi ukazuje, ako sa má správne používať vnútorná sila, ktorú nadobudol a prináša mu nedotknuteľnosť jeho osobnosti.Ak máte pocit, že svoje vysnívané ciele chcením len oddiaľujete a oddiaľujete zaobstarajte si jednoducho Tigrie oko pomôže s dosahovaním vašich vytýčených cieľov. Pomôže vám pri hľadaní vnútorných zdrojov vašich síl a pri zvyšovaní zrozumiteľnosti zámerov. Svojho nositeľa ochraňuje pred trápením a prináša mu šťastie. Pomáha v časoch smútku a depresie - zlepšuje náladu, pomáha odstraňovať depresie. Jeho rýchla energia zrýchľuje tok informácií telom. Pomáha vyvážiť jinovú a jangovú energiu.

Náramok ma bez natiahnutia gumičky 18 cm, na požiadanie sa dá náramok vyrobiť v rôznych dĺžkach. Pri výrobe boli použité 6 mm guličky citrínu, tigrieho oka 6 mm, rondelka so sw. kryštálmi.

 

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie. 

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov. 

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka)

Značka: Marta

Vyrobené: handmade

Materiál: polodrahokamy a prírodné kamene  dovezené v rámci EU

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk