Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Polodrahokamy a prírodné kamene
 3. Náramok Plody lásky karneol ovaly A013

Náramok Plody lásky karneol ovaly A013

Náramok z polodrahokamov karneol ovaly A013

Plody lásky Krásny náramok z edície handmade - ručne vyrobených náramkov. Karneol, v stredoveku používali ľudia karneol na ochranu pred bleskami, nočn... celý popis
Dostupnosť
Skladom
14,00 EUR
11,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu: A013
 • Kompletné špecifikácie
 • Náramok Plody lásky karneol ovaly A013
  Náramok Plody lásky karneol ovaly A013
  Skladom
  14,00 EUR
  11,67 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Plody lásky

Krásny náramok z edície handmade - ručne vyrobených náramkov.

Karneol, v stredoveku používali ľudia karneol na ochranu pred bleskami, nočnými morami a tiež sa ním bránili proti čítaniu myšlienok, je veľmi mocným kameňom, ktorý dokáže posunúť život človeka smerom k jeho pravej podstate. Pomáha mu nájsť vlastnú životnú cestu. Otvára nové dvere a pomáha naplniť ľudské sny. Je to kameň motivácie a odvahy. Dodáva človeku vitalitu a stimuluje jeho kreativitu. Napomáha mu robiť pozitívne životné rozhodnutia a dodáva vieru vo vlastnú osobu, dokáže pomôcť ľuďom, ktorý sa cítia zneužívaní. Ochraňuje od závisti, hnevu a neopodstatneného odporu okolia. Učí človeka milovať vlastný život a seba samého. Dokáže pomôcť prekonať strach z verejného vystupovania a rovnako pomáha uspieť v kariére.

Karneol sa už mnoho storočí považuje za kameň plodnosti. Zvyšuje plodnosť a podporuje zdravý sexuálny apetít. Veľmi účinný je tiež pri bolestiach podbrušia a to najmä počas menštruácie, bolestivej ovulácie, ale aj v tehotenstve. 

Náramok ma bez natiahnutia gumičky 18 cm, na požiadanie sa dá náramok vyrobiť v rôznych dĺžkach. Pri výrobe boli použité ovaly s rozmermi cca 11mm x 7 mm.

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie. 

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov. 

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka)

Značka: Marta

Vyrobené: handmade

Materiál: polodrahokamy a prírodné kamene  do vezené v rámci EU

 

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk