Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Polodrahokamy a prírodné kamene
 3. Náramok Azúrové more krištáľ 0,8 cm praskaný jadeit 0,8 cm A004

Náramok Azúrové more krištáľ 0,8 cm praskaný jadeit 0,8 cm A004

Náramok z polodrahokamov krištáľ a jadeit 0,8 cm A004

Azúrové more Náramok je z kolekcie haandmade - ručne vyrobených náramkov. Harmonická kombinácia jadeitu a praskaného krištaľu. Náramok Krišťáľ, praska... celý popis
Dostupnosť
Skladom
12,00 EUR
10,00 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:A004
 • Kompletné špecifikácie
 • Náramok Azúrové more krištáľ 0,8 cm praskaný jadeit 0,8 cm A004
  Náramok Azúrové more krištáľ 0,8 cm praskaný jadeit 0,8 cm A004
  Skladom
  12,00 EUR
  10,00 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Azúrové more

Náramok je z kolekcie haandmade - ručne vyrobených náramkov. Harmonická kombinácia jadeitu a praskaného krištaľu.

Náramok Krišťáľ, praskaný 0,8 cm a Jadeit 0,8 cm, navlečené na elastickej gumičke, zdobené rondelkami so sw. kryštálikmi.
Krištáľ urýchľuje výmenu energií - negatívne odoberá a pozitívne nabíja, aktivuje iné kamene. Symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu.  Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou silou a energiou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.

Jadeit - je kameň, ktorý prináša šťastie, harmóniu, empatiu, pokoj, plodnosť, múdrosť, odvahu, spontánnosť, rovnováhu, ak nás zachváti lenivosť zvyšuje našu energiu, stabilizuje, uzemňuje, ochraňuje pred negatívnymi energiami, podporuje nás,aby sa naše sny zmenili na skutočnosť, pomáha pri pôrode, uľahčuje komunikáciu a napomáha harmonickému vzťahu partnerov.
Liečebné účinky: lieči srdce, stimuluje funkciu obličiek, stimuluje nervový systém, lieči bedrové kĺby a boky, znižuje napätie, pomáha pri problémoch s očami, zmierňuje bolesti hlavy, ochorenia tráviaceho traktu a močového mechúra, lieči depresie, zlepšuje spánok.

Náramok ma bez natiahnutia gumičky 17 cm, na požiadanie sa dá náramok vyrobiť v rôzných dĺžkach.

Čistenie: čistí sa tak, že ho vložíte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak ho nosíte každý deň tak ho umývame častejšie, ale taktiež po nejakom konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. Kamene absorbujú do seba energiu z okolia, očistenie vodou ich zbaví negatívnej energie. 

Nabíjanie: očistený náramok položte na čistý biely papier, ktorý dajte na parapetnú dosku okna (najlepšie zvonka, ale ak sa nedá, postačí aj znútra). Na ňom nechajte nabiť náramok celú noc pri mesačnom svetle (najsilnejšie nabitie je pri splne mesiaca, ale účinné sú všetky jeho fázy). Niektoré kamene môžeme takto nabíjať aj pri slnečnom svetle, ale mnohé z nich sú citlivé na slnko a mohli by na ňom zmeniť svoje zafarbenie. Nabíjanie pri mesačnom svetle je univerzálne pre všetky druhy kameňov. 

Nosenie: pre dosiahnutie najsilnejšieho účinku by sa mal náramok nosiť stále a dávať dole iba pri kúpaní. Nemal by sa ho nikto dotýkať, iba jeho nositeľ. Ak sa tak stane, umyte náramok pod prúdom vlažnej vody cca 3-5 minút. Ak máme v úmysle absorbovať energiu kameňa, prijať jeho liečivé a ochranné účinky nosíme ho na receptívnej ruke (u pravákov ľavá ruka) alebo ak chceme prenášať energiu kameňa na iných, liečiť s ním, tak používame projektívnu ruku (u pravákov pravá ruka)

Značka: Marta

Vyrobené: hand made

Materiál: polodrahokamy a prírodné kamene  do vezené v rámci EU

 

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk